Elektros jėgos tinklai

Elektros jėgos tinklai

Elektros jėgos tinklai – tai objekto aprūpinimas elektros energija ir jos paskirstymas įrengimams maitinti. Projektavimo darbus gali atlikti tik atestuoti specialistai, nes tai yra išties atsakingas pastato konstruktyvas. Tinkamos įrangos, kabelių skerspjūvių bei kitų instaliacinių komponentų parinkimas reikalauja didelės patirties bei srities išmanymo. Elektros projektavimas yra atsakingas procesas, kurio tinkamo atlikimo rezultatus vartotojas turės eksploatavimo metu.

Elektros jėgos tinklai objekte prasideda nuo įvado ir skirstomi po pastato ar teritorijos vietas. Kabelių skesrpjūvio apskaičiavimas yra itin svarbus, nes parinkus netinkama diametrą, galima sugadinti visą sistemą. Jėgos tinklai yra svarbi elektrotechnikos dalis, kurią savamoksliškai be skaičiavimų įrenginėti nepatartina. Projektuojant jėgos tinklą ne tik ekonomiškai parenkami kabeliai kurie garantuoja energijos tiekimo kokybę bet ir apsaugos aparatai nuo perkrovos, nuotėkio ar trumpo jungimo.

Susisiekite su mumis ir gaukite Jūsų poreikius atitinkantį elektros projektavimo ir įrengimo sprendimą. Elektros projektavimas – mūsų atsakomybė Jums.

elektros jėgos tinklai