Kompiuteriniai tinklai

Kompiuteriniai tinklai

Kompiuteriniai tinklai – neatsiejamas nuo šiuolaikinio pastato sistemų. Šių tinklų įrengimas yra sudėtingas procesas, kadangi reikia atsižvelgti į objekte planuojamų įrengti darbo vietų skaičių, jų išsidėstymą, bei tinkamai parinkti aktyvinę įrangą. Aktyvinės įrangos parinkimas yra ypač svarbus procesas, kadangi parinkus netinkamą įrangą galimas nekokybiškas ir nuolat stringantis interneto ryšys.

Kompiuterinių tinklų projekto dalis yra neatsiejama nuo dažno objekto statybos projektų paketo. Svarbu tinkamai sudėlioti kompiuterinio tinklo schemą, kad galima būtų užtikrinti tinkamą ryšio perdavimą.

Interneto ryšiui taip pat didelę įtaką daro tinkamo tinklo parinkimas (5 ar 6 kategorijos kabeliai, optika). Šiuo metu dažname objekte montuojama WI-FI sistema. Šios sistemos projektavimas susideda iš pastato specifikos įvertinimo (sienų konstrukcijos), nes ryšio perdavimas per tam tikrą sienų konstrukciją yra komplikuotas. Siekiant išgauti maksimalų WI-FI funkcionalumą galima naudoti korinio ryšio sistemą, kuri gali veikti visame pastate ir nereikės pastoviai prisijunginėti prie vis kito įrenginio.

UAB „Atidus“ projektuotojai tinkamai įvertins Jūsų poreikius ir pateiks maksimalų kaštus optimizuojantį ir aukšto kokybės sprendimą.

kompiuteriniai tinklai