Elektros išlaidų optimizavimas

Elektros išlaidų optimizavimas

Elektros išlaidų optimizavimas – tai procesas, kuris apima visą paketą priemonių. Procesas prasideda nuo išlaidų šaltinių identifikavimo, išlaidų optimizavimo sprendimų pristatymo ir optimizavimo sprendimo įgyvendinimo

Labiausiai paplitęs elektros energijos išlaidų optimizavimo modelis, tai senos apšvietimo sistemos pakeitimas modernia LED sistema. LED sistema gali būti papildomais elektros energijos suvartojimą mažinančiais prietaisais.

Apšvietimo sistemos valdymas gali būti reguliuojamas judesio ir būvio jutikliais. Apšvietimas nėra naudojamas, kada patalpoje nėra žmonių ir įsijungtų tik žmogui patekus į patalpa ar teritoriją. Apšvietimas taip pat gali būti reguliuojamas pagal faktinį apšvietimo srautą. Jei iš lauko patenkantis apšvietimo srautas yra pakankamas, tokiu atveju šviesos intensyvumas yra mažinamas šviestuvuose, ko pasekoje turimi energijos sutaupymai.

Be apšvietimo sistemos optimizavimo galima taupyti ir elektros jėgos dalyje. Tinkamai valdyti elektros prietaisus pvz. šaldytuvus, vėdinimo sistema, šildymo sistemas.

UAB „Atidus“ komanda padės Jums nustatyti elektros energijos optimizavimo galimybes. Susisiekime!

elektros išlaidų optimizavimas