Perimetro apsauga

Perimetro apsauga

Perimetro apsauga yra skirta lauke esančių vertybių apsaugai ir ankstyvam aliarmui apie galimą nesankcionuotą patekimą į objekto patalpas. Perimetro apsauga gali būti įrengiama panaudojant lauko judesio jutiklius, radiobanginius ar mikro bangų barjerus. Kiekvienam objektui reikia parinkti specifinį sprendimą, atsižvelgiant į landšafto skirtumus, esamus statinius ir kitas lauke sandėliuojamas vertybes. Projektavimo etape svarbu numatyti galimas patekimo į teritoriją vietas ir jas maksimaliai apsaugoti, parenkant tinkamą saugos priemonę.

Perimetro apsaugos sistema dažnai įrengiama panaudojant perimetro barjerus ir video kameras. Šių sistemų integracija leidžia ne tik fiksuoti galimą patekimą į teritoriją, bei kiek įmanoma tiksliau identifikuoti pažeidėją.

UAB „Atidus“ projektavimo specialistai gali padėti įvertinti Jūsų turimą sklypą bei pateikti tinkamus, efektyvius sprendimus. Perimetro apsaugos sistema- viena esminių apsaugos priemonių tad patikėkite šios sistemos realizavimą UAB „Atidus“.

perimetro apsauga