Elektros įvadas

Elektros įvadas

Bet kokio naujo objekto statyba prasideda nuo elektros įvado įrengimo. Dažniausiai elektros įvadas, naujam vartotojui arba norinčiam pasididinti galią, projektuojamas pagal AB “ESO“ išduotas technines prisijungimo sąlygas. Patartina prieš teikiant paraišką pasikonsultuoti dėl realiai reikiamos galios. Taip ekonomiškiau, nes kainuoja ne tik kiekvienas leistinos naudoti galios kilovatas, reikiamo skerspjūvio kabelio metras, bet ir pagal tai gali būti projektuojamos net naujos pastotės, transformatoriai ir aukštos įtampos linijos. Neteisingai parinkti pradiniai elektros įvado parametrai (per mažas ar per didelis galingumas) pareikalaus papildomų eksploatacijos ar naujo įvado įrengimo išlaidų.

UAB „Atidus“ taip pat gali padėti įrengti statybinį elektros įvadą. Statybos laikotarpiu elektros energija yra gyvybiškai reikalinga, atlikti statybos darbus. Didelė patirtis bendradarbiaujant su statybos įmonėmis padeda numatyti potencialų energijos poreikį statybos poreikį ir taip sumažinti papildomus kaštus. Dažnu atveju galima ankstyvojoje statybos stadijoje įrengti pagrindinį elektros įvadą ir jį panaudoti jau naudoti kaip statybinį įvadą.

Elektros įvado įrengimas ir galios parinkimas nėra lengva užduotis, tad šiuo atveju UAB „Atidus“ gali pagelbėti visais iškilusiais klausimais ir pilnai įvykdyti įvado projektą nuo pradžios iki eksploatacijos.

elektros įvadas